Enerji Verimliliği Sistemleri Araştırma ve Geliştirme
Hakkımızda


SAVEPLUG Alternatif Gerilim Elektrik Motorlarında, Enerji Verimliliği sağlanmasına yönelik ilgili ürünlerin teknolojisini geliştirip, daha sonra da Uluslararası ve Türkiye'deki iş ortakları ile üretim süreçlerini  oluşturup tasarlamış olduğu ürünlerin üretimini ve montajını gerçekleştirdikten sonrada kendi ürünlerini pazarlamakta olan bir '' Start-Up '' dır.

Bu bağlamda, özellikle evlerde ve ticari  işyerlerinde, sabit devir ve momentli çalışan / kullanılan asenkron monofaze ve trifaze  motorlarında,  motorun hızını değiştirmeden ''Aktif Elektrik Tasarrufu'' elde edilmesine yönelik çeşitli ürünler geliştirmekteyiz.

Ana Konumuz ile Beraberinde ; Güneş ,Rüzgar ve Deniz Dalga Enerjinden, Elektrik, Soğutma ve Isıtma üretimi için çeşitli enerji üretim konstrüksiyonları geliştirmekteyiz.

saveplug® tescili ile bu bağlamda ilgili teknolojisi tamamen kendisine ait olup bu konuda dışa bağımlılığı olmadan, enerji tasarrufunda kullanılan aygıtların geliştirilmesini, pazarlanmasını ve ortaklıkların kurulmasını hedeflemektedir.


Amacımız ; Dünyanın her ülkesinde, Yüksek enerji verimliliği teknolojmiz ile Sanayicilerin daha iyi sanayileşmesini ve gelişmesini sağlamak, ekonomik olarak güçlenmelerine destek olmak ve istihdama katkıda bulunmaktır.

Ayrıca enerji verimliliği konusunda yatırım ve istihdam arttırıcı yatırımları yapacak olan yatırımcılara iş imkanları fırsatları sunmaktır.

Hedefimiz ; En kusursuzu, en mükemmeli üretmek, %5 ila %25 arasında AKTİF + REAKTİF elektrik enerjisi tasarrufuna uygulamaya göre ulaşmak ve böylece en uygun fiyat özelliği ile 6 ila 12 aylık amortisman sürecini aşmamaktır.

Çözüm Ortaklarımız :
Microchip Technology inc. (USA)
Baskı Devre (İstanbul)
Mu-Hal Prototip Pcb (Bursa)
TEV Toplam Enerji Verimliliği LTD.ŞTİ. (İstanbul)
Teleteknik Kontrol ve Güç Sistemleri (İstanbul)
ENDTEK Makine. (Bursa)