Enerji Verimliliği Sistemleri
Hakkımızda

SAVEPLUG Alternatif Gerilim Elektrik Motorlarında, Enerji Verimliliği sağlanmasına yönelik ilgili ürünlerin teknolojisini geliştirip, daha sonra da  üretim süreçlerini  oluşturup tasarlamış olduğu ürünlerin üretimini ve montajını gerçekleştirdikten sonrada kendi ürünlerini pazarlamakta olan bir '' Start-Up '' dır.

Bu bağlamda,  sabit devir ve değişken momentli çalışan / kullanılan asenkron monofaze ve trifaze  motorlarında,  motorun hızını değiştirmeden ''Aktif Elektrik Tasarrufu'' elde edilmesine yönelik ürünler geliştirmekteyiz.

Amacımız ; Dünyanın her ülkesinde, Yüksek enerji verimliliği teknolojmiz ile Sanayicilerin daha iyi sanayileşmesini ve gelişmesini sağlamak, ekonomik olarak güçlenmelerine destek olmak ve istihdama katkıda bulunmaktır.

Ayrıca enerji verimliliği konusunda yatırım ve istihdam arttırıcı yatırımları yapacak olan yatırımcılara iş imkanları fırsatları sunmaktır.

Hedefimiz ; En kusursuzu, en mükemmeli üretmek, %5 ila %50 arasında AKTİF + REAKTİF elektrik enerjisi tasarrufuna uygulamaya göre ulaşmak ve böylece en uygun fiyat özelliği ile 6 ila 12 aylık amortisman sürecini aşmamaktır.
Mail : info@saveplug.com 


Tel : +90 - 546 283 76 80 (GSM)


Skype : saveplug@hotmail.com


Linkedin : saveplug industries


Web : www.saveplug.com


Address : TÜRKİYE / BURSA